ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI CİNGÖZ “YURT DIŞINA ÇIKAN VATANDAŞLARIMIZ ÇOK DİKKATLİ OLMALI”
EDESOB BAŞKANI CİNGÖZ “YURT DIŞINA ÇIKAN VATANDAŞLARIMIZ ÇOK DİKKATLİ OLMALI” Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde Edirne esnafı ve Edirne halkı olarak çok başarılı bir süreç geçirildiğini belirtti.

        Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde Edirne esnafı ve Edirne halkı olarak çok başarılı bir süreç geçirildiğini belirtti.

        Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz “Başta Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp ve Belediye Başkanlarımızın büyük gayretleri ile covid-19 ile mücadelede oldukça başarılı bir süreç geçiriyoruz. Bu süreçte tüm dünyada olduğu gibi bölgesel olarak Edirnemiz de ticari manada büyük sıkıntı yaşıyor. Bizler öncelikle sağlık diyerek hareket ediyoruz. Özellikle Bulgaristan’dan gelen misafirlerimizin ekonomimize katkısı büyük. Buna karşılık Edirnemizden de yurt dışına ziyarete giden vatandaşlarımız sayesinde karşılıklı bir ekonomik hareket oluşuyor. Ancak yurt dışına  giden vatandaşlarımızın gittikleri yerlerde kapalı ve kalabalık ortamlarda uzun süreli zaman geçirmemeleri ve pandemi kurallarına dikkat etmeleri gerekmektedir.” Dedi.

Mevcut pandemi sürecinin en kısa sürede bitmesini temenni ettiğini belirtti.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR