ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI CİNGÖZ “ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.”
EDESOB BAŞKANI CİNGÖZ “ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.” Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde kontrollü sosyal dönemi içerisinde bulunduğumuzu hatırlatarak esnaf ve sanatkarlarımızın maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konularına çok dikkat etmeleri gerektiğini belirtti.

EDESOB BAŞKANI CİNGÖZ “ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.”

 

          Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde kontrollü sosyal dönemi içerisinde bulunduğumuzu hatırlatarak esnaf ve sanatkarlarımızın maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konularına çok dikkat etmeleri gerektiğini belirtti.

          Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarların ekonomik olarak büyük darbe aldığını belirtti. EDESOB Başkanı Cingöz “Maalesef tüm dünyada etkili olan COVİD-19 salgını hayatımızda büyük değişikliklere sebep oldu. Özellikle esnaf ve sanatkarlarımız ekonomik yönden büyük darbe aldılar. Birçok esnaf  grubumuzun dükkanı aylarca kapalı kaldı, bazı meslek gruplarının dükkanları halen kapalı, taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren esnaflarımız sosyal mesafe sebebi ile halen tam kapasite ile çalışamıyorlar. Ancak Covid-19 ile olan mücadelede Edirne İli olarak büyük başarı sağladık başta Valiliğimiz olmak üzere tüm kurumlarımızın ve vatandaşlarımızın gayreti ile Covid-19 ile olan mücadeleyi kazanacağız. Burada esnaf ve sanatkarlarımıza büyük görev düşüyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek virüsün yayılmasını durdurabiliriz. Esnaf ve sanatkarlarımız ülkemizin ekonomisinin kılcal damarları olduğu gibi, sosyal hayatımızın da en önemli bileşenleridir. Bundan dolayı kontrollü sosyal hayat döneminde tüm kurallara riayet ederek öncelikle kendilerinin ve ailelerinin sağlıklarını korumaları gerekmektedir. Esnaf ve sanatkarlarımızın tamamı bizler için çok kıymetli insanlardır. Onların sağlığı, ailelerinin sağlığı bizim için çok önemlidir.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz “ Kontrollü sosyal hayat döneminde maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sağlımızı koruyup ticaretimizde de bol kazançlar diliyorum.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR