ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESOB BAŞKANI CİNGÖZ “SAYIN VALİMİZ EKREM CANALP’E TEŞEKKÜR EDERİZ.”
EDİRNE ESOB BAŞKANI CİNGÖZ “SAYIN VALİMİZ EKREM CANALP’E TEŞEKKÜR EDERİZ.” Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde işyerlerini kapatmak zorunda kalan ve 01.Haziran.2020’de işyerlerini açacak olan esnaf ve sanatkarlarımıza işyerlerini yeniden açış sürecinde başta Valiliğimiz olmak üzere tüm belediyelerimizin büyük destek olduğunu söyledi.

Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz Covid-19 pandemi sürecinde işyerlerini kapatmak zorunda kalan ve 01.Haziran.2020’de işyerlerini açacak olan esnaf ve sanatkarlarımıza işyerlerini yeniden açış sürecinde başta Valiliğimiz olmak üzere tüm belediyelerimizin büyük destek olduğunu söyledi.

          Edirne ESOB Başkanı Kemal CİNGÖZ “Covid-19 salgını sürecinde birçok esnaf ve sanatkarımız işyerlerini kapatmak yada müşteri sayısını yarıya indirerek salgının önlenmesine yardımcı olmuşlardır. Bu süreçte ekonomik olarak büyük sıkıntı çeken esnaf ve sanatkarlarımızın önemli bölümü pandemi kuralları çerçevesinde 1.Haziran.2020 tarihi itibarı ile işyerlerinde faaliyete başlayacaklardır. Öncelikle tüm esnaf ve sanatkarımıza bu süreçteki dirayetleri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, 1.Haziran’dan itibaren açacakları işyerlerinde hayırlı ve bol kazançlı işler diliyorum.” Dedi.

          EDESOB Başkanı Kemal Cingöz “01.Haziran.2020 tarihinden itibaren Edirne Merkez İlçede  1000 civarı  Edirne İl genelinde ise yaklaşık 6000 civarı işletme faaliyete geçecektir. Bu kadar büyük sayıda işletmenin tüm dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmiş, dezenfektan madde ve koruyucu maske gibi ürünler Valiliğimizin önderliğinde Belediyelerimizin katılımları ile sağlanmıştır. Yaklaşık 3 günlük bir süre içinde bu kadar yüksek sayıdaki esnaf ve sanatkarın işletmelerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde açabilmeleri için çalışan Sayın Valimiz Ekrem CANALP ve çalışma arkadaşlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Çünkü ekonomik olarak büyük zorluklar yaşayan esnaf ve sanatkarlarımıza yapılan çalışmalar büyük destek olmuştur. Valiliğimiz koordinesinde oluşturulan ekipler, Edirne Merkezde Edirne Belediye Başkanlığımızın desteği ile süratle dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede hem esnafımız hem halkımız güvenle sağlıklı bir şekilde alış-veriş gerçekleştirecektir. Tabi burada pandemi kurallarına dikkat ederek hijyenik ortamı sağlayarak bu süreci yönetmemiz gerekmektedir.”

          Edirne ESOB Başkanı Kemal CİNGÖZ “Ben esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olan Devletimizin daima sıcak yüzünü gösteren Sayın Valimiz Ekrem CANALP’e, İlçelerimizin Kaymakamlarına, başta Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan olmak üzere tüm İlçe Belediye Başkanlarımıza 16.000 esnaf ve sanatkar 34 oda adına tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” Dedi .

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR