ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE SERVİS ARAÇLARI ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM DÜZENLENDİ.
EDİRNE SERVİS ARAÇLARI ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM DÜZENLENDİ.Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Edirne Merkez İlçede faaliyet gösteren Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’na kayıtlı servis aracı şoförlerine “Okul servis araçları taşıma güvenliği” konusunda eğitim düzenlendi.

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Edirne Merkez İlçede faaliyet gösteren Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’na kayıtlı servis aracı şoförlerine “Okul servis araçları taşıma güvenliği” konusunda eğitim düzenlendi.

 

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitime, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü Cemal Keskin, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü Fahrettin Soydan, Edirne Belediye Başkanlığı Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Erdal Uygun, Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ergun Ellibir, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ali Şahin ve servis sürücüleri katıldı.

 

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim ardından Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitime, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü Cemal Keskin, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü Fahrettin Soydan, Edirne Belediye Başkanlığı Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Erdal UygunEdirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile beraber bir değerlendirme toplantısı yaptılar.  Toplantının çok verimli geçtiğini belirten Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cemal organizasyona desteklerinden dolayı Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve Oda Başkanlarına teşekkür etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ servisçi esnafının çok önemli bir vazife yaptığını belirterek “Servisçi esnafımız öğrencilerimizi, işçilerimizi ve hatta kamuda görev yapan memurlarımızın taşımacılığını yapmaktalar. Yaptıkları vazife çok önemli. Esnafımızda güvenlik konusunda çok duyarlı. Emniyet Müdürlüğümüze esnafımıza düzenledikleri eğitim için çok teşekkür ederim. Esnaf Odaları Birliği olarak daima desteğe hazırız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR