ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB YÖNETİM KURULU İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ KEMAL KURT’U ZİYARET ETTİ.
EDESOB YÖNETİM KURULU İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ KEMAL KURT’U ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve EDESOB Yönetim Kurulu Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret etti.

           Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve EDESOB Yönetim Kurulu Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret etti.  

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, EDESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan, Bülent Kanlılar, Yunus Atay, Mahmut Demirkan ve İsmail Yüksel ile EDESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hakan Fındıklı Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret ettiler. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’a Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevinde başarılar diledi. EDESOB Başkanı Emin İnağ Edirne ekonomisi, turizmi ve esnafları hakkında bilgi verdi. “ Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Birliğimize bağlı odalarımız emniyet teşkilatımız uyumlu bir çalışma içerisinde  olmuştur. Bizler tüm esnaf ve sanatkarlarımız adına müdürümüze hoş geldiniz diliyorum.” Dedi.

          Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt EDESOB Başkanı Emin İnağ ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR