ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL’DEN VEDA ZİYARETİ.
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL’DEN VEDA ZİYARETİ.Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel Tekirdağ atanması sebebi ile Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

         Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel Tekirdağ atanması sebebi ile Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Özay Güngören’in de hazır bulunduğu ziyarette, Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel Tekirdağ atanması sebebi ile veda etmek amacıyla ziyaret ettiğini söyledi. Bedri Döngel “ Edirne’de görev yaptığım süre boyunca ticaret erbaplarının KOSGEB desteklerinden yeterince yararlanabilmeleri için gayret gösterdik. Umuyorum Edirnemize faydalı hizmetlerimiz olmuştur. Görevimize Tekirdağ’da devam edeceğiz.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ uzun yıllardır bölgemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Bedri Döngel’e teşekkür etti. Edirne esnaf ve sanatkarlarının KOSGEB desteklerinden yararlanma oranlarının önemli derecede arttığını belirten EDESOB Başkanı İNAĞ “Öncelikle Bedri Döngel’e verdiği hizmetlerden dolayı tüm esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ederim. Bu bir veda ziyareti ancak bizim gönlümüz daima beraber.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR