ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜLÜĞÜ’NDEN EDESOB’A ZİYARET
EDİRNE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜLÜĞÜ’NDEN EDESOB’A ZİYARETEdirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Süleyman Lale, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven “Sosyal Güvenlik Haftası” etkinlikleri kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan hazır bulundular.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Süleyman Lale, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven “Sosyal Güvenlik Haftası” etkinlikleri kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan hazır bulundular.          

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Süleyman Lale her yıl 16 Mayıs’ı kapsayan haftanın, Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlandığını dile getiren Süleyman Lale, “Bu hafta toplumda sosyal güvenlik konusunda farkındalık oluşturma, bilgilendirme ve bilinçlendirme açısından büyük önem taşımaktadır. Kurumumuzun amacı halkımıza vatandaş odaklı kaliteli ve ulaşılabilir sosyal güvenlik hizmeti sunmaktır. Kurumumuzda sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak ve bilgi işlem teknolojilerini en üst düzeyde kullanabilmek için yoğun çaba harcanmaktadır. Teknolojik altyapısını tamamlamış, vatandaş odaklı hizmetleri yaygınlaştırılmış herkesin gıptayla bakacağı bir sosyal güvenlik anlayışını hayata geçirmiş bir kurum haline gelebilmek için gayret sarf etmekteyiz.” dedi. 6736 sayılı Kanun hakkında da bilgilendirme yapan Edirne SGK İl Müdürü Süleyman Lale “Kanun kapsamında kurumumuza olan borçlarını yapılandıran esnaf ve sanatkarlarımız yapılandırmalarının bozulmaması için 31 Mayıs 2017’ye kadar borçlarının 2.taksitlerini yatırmaları gerekmektedir.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaretten çok memnun olduklarını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Bu hafta sebebi ile bizleri ziyaret eden başta SGK İl Müdürümüz Süleyman Lale olmak üzere tüm SGK çalışanlarının SGK Haftasını tebrik ediyorum.” Dedi. 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR