ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
YÜKSEK SEÇİM KURULU KARARLARI
YÜKSEK SEÇİM KURULU KARARLARIEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ 16.Nisan.2017 Pazar Günü yapılacak Referandum kapsamında yapılacak bazı uygulamalar hakkında bilgi verdi.

     Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ 16.Nisan.2017 Pazar Günü yapılacak Referandum kapsamında yapılacak bazı uygulamalar hakkında bilgi verdi.

      Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nden Birliğimize gönderilen yazıda, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Halkoylaması Seçimlerinde 298 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun çerçevesinde Yüksek Seçim Kurulu’nun aldığı kararlar ile seçim süresince (sabah saat 06:00’dan gece 24:00’a kadar) alkollü içki satılmasının yasak olduğu, kahvehane, kıraathane ve internet kafe gibi umuma açık olan eğlence yerlerinin kapalı kalacağı ve eğlence niteliği taşıyan lokantalarda sadece yemek verilebileceği bildirilmiştir. İlgili meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflarımızın söz konusu yasaklara uymaları önem arz etmektedir.” Dedi.

     Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Birliğimiz siciline kayıtlı lokanta, kahvehane, internet kafe ve kıraathane gibi umuma açık eğlence yeri işleten üyelerimizin gerekli tedbirleri almaları gerekmektedir.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR